Naši zeleninu nakoupíte v našich prodejnách. Aktuální nabídku najdete na Facebooku.

 Nakladacka

Okurka nakládačka

Tato nízkokalorická zelenina obsahuje především vodu. Z vitamínů, minerálních látek a stopových prvků jsou zastoupeny vitamín C, B, E, K, draslík, hořčík, fosfor, měď, mangan, křemík a síra.


Cuketa

Cuketa


 cibule

Cibule

Kromě výrazných silic cibule obsahuje i řadu vitamínů a minerálů. Například vitamín C, D, E, B6 a B12, dále obsahuje sodík, draslík, vápník, hořčík a železo.

Má nezastupitelnou úlohu v naší kuchyni.


 rajce

Rajče

Rostlina je velmi nenáročná a u nás velmi oblíbená mezi zahrádkáři. Plody jsou bohaté na beta-karoten, vitamín C a vlákninu.


 zeli

Hlávkové zelí

Zelí má v kuchyni všestranné využití. Lze ho použít syrové do salátů, tepelně ho upravovat jako přílohy k pokrmům a nebo ho lze konzervovat kvašením.

Obsahuje vitamín C, E, B6, dále pak draslík, vápník, sodík a fosfor. Má vysoký obsah bílkovin a vlákniny.


Brambory

Jsou jednou z nejpěstovanějších plodin v naší zemi. Pěstují se pro hlízy, které mají všestranné využití jak v kuchyni tak i v průmyslu. Podle použití se dělí na salátové, konzumní a průmyslové. Salátové a konzumní brambory se poté podle doby sklizně dělí na rané a nebo pozdní.


Česnek

Pěstuje se pro cibuli, která je tvořená stroužky. Počest stroužků je dán odrůdou. Česnek je významná rostlina pěstovaná již od pradávna. Je bohatým zdrojem vitamínu A,B,C, selenu, vápníku a jódu.


Jahody

Jahody se řadí mezi drobné ovoce. Obsahují vysoké množství vitamínu C, dále pak vitamíny A,B,E a organické kyseliny díky kterým mají jahody svou typickou vůni a chuť.

Spolupracujeme:

kooperace logologo miltra noveagro2000hospodarske

Provozovatel

Chornická z.o.s., a.s.
Trnavská ul. 267, 569 42 Chornice
Tel.: +420 739 385 267

Výdejní místa

Hospodářské potřeby
Chornice, Trnavská 267
Tel.: 724 939 397, 739 385 267

Hospodářské potřeby
Brodek u Konice
Tel.: 736 511 236

Výdejní místa

Hospodářské potřeby
Velké Opatovice
Tel.: 733 142 457

Potraviny
Brodek u Konice
Tel.: 736 511 237