Aktuality

Zdravíme vás z naší jahodárny v Chornicích, moc nás těší váš zájem o naše jahody, které si můžete zatím objednávat v hospodářských potřebách, jarní samosběr ještě vyhlášený bohužel NENÍ.   Vše zavčas zveřejníme ??
Vážení zákazníci moc Vás zdravíme v novém roce ?   I letos se můžete těšit na naše jahody. Rostlinky nám krásně přezimovaly a již začínají nakvétat ? no není to krása? Teď jen budeme všichni doufat, že nám naše plány nezkazí nějaký virus nebo vládní nařízení a že se s Vámi zase uvidíme na našich samosběrech. Přesné termíny a veškeré další informace Vám včas sdělíme.   Budeme se na Vás těšit ?

 

- Před zahájením samosběru si prosím nechte u našich zaměstnanaců zvážit své nádoby pro sběr jahod (váhu Vám nalepí na štítku na nádobu), případně si můžete zakoupit bedýnku.

- Poté Vám naši zaměstnanci přidělí místo, kde si můžete jahody natrhat.

- Samozřejmě, že můžete ochutnat co si vlastně kupujete, vyšší konzumace jahod je ale nepřípustná.

- Po ukončení sklizně označte místo ukončení barevným fáborkem a oznamte to našim zaměstnancům.

- U pokladny Vám Vaše jahody zvážíme a odečteme od nich váhu Vaší nádoby. Rozdíl (tj. čistou váhu jahod) poté vynásobíme cenou za 1 Kg.

 

- Vstup do areálu je na vlastní nebezpečí, dávejte pozor na terénní nerovnosti.

- V prostorách fóliovníků je přísný zákaz kouření.

- Vstup psům je zakázán!

- Za děti si odpovídají jejich rodičem případně doprovod. Prosíme proto, aby si rodiče děti hlídaly a nenechávaly je pobíhat po areále.

- Při sklizni dbejte pokynů pověřeného pracovníka.

- V prostorách fóliovníků se mohou vyskytovat vosy, včely a čmeláci, kteří k nám přilétají z širokého okolí. Dbejte prosím vyšší opatrnosti, hlavně osoby citlivé na jejich bodnutí.

 

Ano i to je v dnešní době možné. V tomto týdnu jsme začali sklízet první rajčata vypěstovaná v našem novém skleníku, jehož provoz byl zahájen v polovině září.

Rajčata si můžete již nyní zakoupit na prodejnách Hospodářských potřeb v Chornicích, Velkých Opatovicích, Brodku u Konice, Březové nad Svitavou, Okříškách, Výčapech, Dobronínu a Velké nad Veličkou.

 

Vaše Malohanácká zelenina :-)

Spolupracujeme:

kooperace logologo miltra noveagro2000hospodarske

Provozovatel

Chornická z.o.s., a.s.
Trnavská ul. 267, 569 42 Chornice
Tel.: +420 739 385 267

Výdejní místa

Hospodářské potřeby
Chornice, Trnavská 267
Tel.: 724 939 397, 739 385 267

Hospodářské potřeby
Brodek u Konice
Tel.: 736 511 236

Výdejní místa

Hospodářské potřeby
Velké Opatovice
Tel.: 733 142 457

Potraviny
Brodek u Konice
Tel.: 736 511 237